Je bent alleenstaand en zwanger, omdat je daar bewust voor gekozen hebt met behulp van een donor, of omdat deze zwangerschap als een verrassing kwam en je relatie niet stand hield, of een van de vele andere redenen waardoor je zwanger en single bent.

Hoe dan ook: Dit kind is enorm gewenst en je gaat voor de volle 100% voor het moederschap! Als na de eerste positieve echo’s het vertrouwen en ook je buik groeit, reist de vraag: Wie ga ik als geboortepartner vragen? Tijdens mijn werk met zwangere singles zag ik ze in vele soorten en maten: De moeder, de vriendin, de biologische vader, de doula.

Je leest het in mijn maandelijkse blog op buurtmamas.nl: Welke ervaringen had ik met deze diverse geboortepartners en waar kun je op letten bij het kiezen ervan. Veel leesplezier!

Ga naar mijn blog op buurtmamas.nl

× Hoe kan ik je helpen?