Lieve allemaal!
Allereerst wil ik jullie bedanken voor wederom een heel fijn jaar met veel lessen, lieve steeds groter groeiende kinderen en enthousiaste ouders!
In deze nieuwsbrief:
- Check de gegevens op je automatische bankoverschrijving
- Rock ’n Romper bij de Drie Ringen
- Speciale Rock ’n Romper les samen met Jeroen Schipper op 24 mei
- Rock ’n Romper in maart en april
- Fijne feestdagen met Zes Mooie Ballen op zijn Utregs!
Check de gegevens op je automatische bankoverschrijving
Mijn administratie programma vindt het erg fijn als je in de automatische bankoverschrijving vermeldt ‘Rock en Romper <naam kind>. Dan komt het vanzelf op de juiste plek terecht en dat scheelt mij een boel zoekwerk 🙂 Een aantal van de abonnement houders heeft dit al zo genoteerd, maar een aantal ook niet. Graag nog even je controle!
Rock ’n Romper bij De Drie Ringen
In het nieuwe jaar wisselt de lesdag bij de Drie Ringen van de woensdag naar de dinsdag.
Dus vanaf 1 januari zijn de lessen op dinsdag om 9:30 en 10:30 bij de Drie Ringen.
Vanaf 1 janauri op woensdag bij BC Hoge Weide om 8:45 en 9:30. Vanaf de zomervakantie wisselt het weer terug.
Speciale Rock ’n Romper les samen met Jeroen Schipper op 24 mei
Het meerendeel van de liedjes die ik bij Rock ’n Romper doe zijn van de hand van Jeroen Schipper. We hebben voor coronatijd een aantal keer samen een les gegeven, ook tijdens corona trouwens en dan online bedenk ik me nu! Dit zijn echt feestjes. Met Jeroen op gitaar, ik op piano, héél veel kinderen en ouders die allemaal dansen en zingen op liedjes als Banaan, Lopen over straat, Heb je honger, Klauterkabouters, en zo kan ik nog wel even doorgaan. Daar wil je bij zijn! Maar…. VOL=VOL.
Zaterdag 24 mei van 9:00-10:00 en van 10:30-11:30.
Met een maximum van 20 inschrijvingen per les.
Inschrijven kan NU via de datumprikker!
Als alle vaste klanten de gelegenheid hebben gehad om in te schrijven, zal ik een seintje geven. Dan mag je ook introducees inschrijven voor de les.
Rock ’n Romper in maart en april
Onze beide zoons besloten om tegelijkertijd een jaar naar het buitenland te gaan. De een zit 9 maanden in Australië en de ander zit 12 maanden in Canada. Waaaat? Dat was een pittig afscheid in oktober, dat begrijp je wel. Nu is het een beetje gewend, we missen ze, maar het is te overzien want in maart en april gaan we ze opzoeken! We gaan dan eerst naar Canada en dan naar Australië. Omdat we over Hawaii vliegen stoppen we daar ook nog maar eventjes voor 10 dagen. Afijn, al met al vliegen we de wereldbol helemaal rond, hoe gaaf! We hebben zoiets nooit eerder gedaan, dus we hebben er enorm veel zin in. Maar het meeste zin hebben we natuurlijk om onze zoons weer in onze armen te sluiten.
Voor jullie betekent dit het volgende:
- Van 1 maart t/m 3 mei geef ik zelf geen Rock ’n Romper les.
- De abonnementen kan je zelf stopzetten in je bankapp voor maart en april.
- De strippenkaarten krijgen 2 maanden geldigheidsduur erbij.
- Ik ben bezig met vervangers, dit is in ieder geval gelukt voor de dinsdag! Ik hou jullie hiervan op de hoogte.
Als je gebruik wil maken van de lessen van de vervangers, dan:
- Komt er per dagsoort een voorstel met lesdata en kosten. Je betaalt en regelt dat rechtstreeks met de vervanger.
- Ik stuur alle abonnementhouders een poll om te inventariseren of je een wekelijkse lessenserie wil of een tweewekelijkse.
- Misschien geheel ten overvloede maar ik benoem het toch maar: Er is er maar 1 die Rock ’n Romper geeft in Nederland en dat ben ik. De lessen van de vervangers zullen dus anders van aard zijn! Maar vast ook onwijs leuk en leerzaam!
Fijne feestdagen met Zes Mooie Ballen op zijn Utregs!
En dan wil ik jullie tot slot hele fijne dagen wensen met jullie mooie lieve gezinnen. Ik zou zeggen, kijk nog even naar dit aandoenlijke filmpje, en dan: Laptop dicht, kaarsjes aan, je mooie jurk of je fijne huispak aan, en duik lekker in de feestdagen met je lieverds!
Liefs, Maaike